/ Aktuality

ROZŠIŘUJEME TÝM

Na aktuální nabídku volných pracovních pozic se podívejte do sekce "Kariéra"

Napsali o nás

Napsali o nás

DŘEVO & STAVBY, PROFI SPECIÁL

Prohlédněte si on-line verzi časopisu, kde nás vyzpovídali, jaké výhody má dřevostavba z DMK systému. 

Odkaz na článek.

Jak se bydlí v dřevostavbě?

Jak se bydlí v dřevostavbě postavené z panelů DMK system? Přečtěte si článek na stránkách DŘEVOSTAVITELE

Pozvánka na den otevřených dřevostaveb

Dovolujeme si Vás pozvat na akci Den otevřených dřevostaveb 2020, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů letos již po sedmé s krásným datumem 10.10.2020.

Ve výrobní hale se můžete podívat, jak se vyrábí dřevostavby a vazníky.

Akce je určena pro všechny příznivce dřevostaveb a jejím cílem je propagovat kvalitní dřevostavby u široké veřejnosti.

 

www.admd.cz/den-drevostaveb

Nový název firmy

Nový název firmy

DMK system s.r.o.

Do nového roku 2020 vstoupíme nejen s elánem rozvíjet naše služby pro klienty ještě hlouběji, ale i s inovovaným názvem firmy. Narůstající zájem nejen o výrobu celostěnových panelů pro dřevostavby rodinných domů, ale také o jejich montáž, nás přiměla ke změně názvu. Z původního DNK system vznikl nový název DMK system (Dřevěné Montované Konstrukce). Daleko přesněji vystihuje to, co děláme. 

Pro klienty, dodavatele i odběratele se vůbec nic nemění. Změna názvu souvisí výhradně s rozvojem našeho portfolia služeb. 

Vyvinuli jsme certifikovaný stavební systém dřevěných montovaných konstrukcí. Promýšlíme vše do detailů, a to nám umožňuje vyrábět prefabrikované panely s využitím ověřené technologie a spolehlivých materiálů. V tomto směru budeme i dále pokračovat.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Hrubá stavba na podzim, dům na klíč do konce roku

Plánujete si pořídit dřevostavbu? Pak pro vás máme atraktivní nabídku. S firmou DMK system můžete začít stavět opravdu rychle, to znamená do 3 měsíců! Hrubou stavbu můžete mít hotovou už na podzim, ale třeba i na konci léta. A v případě domu na klíč oslavíte v novém domě už letošní Vánoce.

Tato nabídka je určena pro ty z vás, kteří už mají vyřízené stavební povolení a zajištěné financování stavby. Další podmínkou je i dokončení základové desky před plánovanou výstavbou. Ale i s tím vám umíme pomoci.Pozvánka na Veletrh For Wood 2019

Zveme vás na veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a výrobků, kterého se účastníme ve dnech 7.-9.2.2019.

 

Více informací o veletrhu na for-wood.cz.

 

Veletrh For Arch 2018

Veletrh For Arch 2018

18.-22.9.2018

Potkali jsme se na 29. MEZINÁRODNÍM STAVEBNÍM VELETRHU FOR ARCH 2018? Naše panely jsme představili společně s našimi partnery realizační firmou DOMY D.N.E.S. a Moravské dřevostavby.

Den otevřených dveří 2018

V rámci Dne otevřených dřevostaveb 2018 jsme Vám umožnili prohlédnout si výrobu panelů pro dřevostavby a vazníků na vlastní oči. Mohli jste si osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete.

Děkujeme vám za návštěvu

Do lesa s lesníkem

Do lesa s lesníkem

Nadace Dřevo pro život

Podporujeme akci Do lesa s lesníkem, která je pořádána nadací Dřevo pro život. Tentokrát v lokalitě Bažantnice u Třebíče konané dne 24. 4 2018. Fotky z akce brzy na našem facebooku.