Přípravář / rozpočtář pro dřevostavby

Stavební systém Základní komponenty Promyšlené řešení všech detailů

Stavební systém

Počítáte jako když bičem mrská? Podíváte se do projektu a hned máte jasno? Víte, kolik bude potřeba materiálu a na kolik investora stavba vyjde? Pak jste náš nový přípravář nebo naše nová přípravářka staveb. Očekáváme vzdělání stavebního směru a znalost rozpočtových programů – nejlépe RTS. U středoškoláka nebo středoškolačky požadujeme minimální praxi. U všech požadujeme nadšení pro obor dřevostaveb.

Zásadním faktorem je pro nás osobní přístup jak k zákazníkům, ke kolegům, tak k pracovním partnerům – hledáme týmového hráče a dobrého parťáka.

Popis pracovní pozice – očekáváme od vás:

  • Plánování a sestavování rozpočtů, kalkulování staveb
  • Kompletní přípravu stavby
  • Schopnost čtení ve výkresech
  • Odbornost, samostatnost a odpovědnost

Požadavky na zaměstnance:

  • SŠ stavební s praxí nebo VŠ stavební  nebo VŠ lesnická a dřevařská (vhodné i pro absolventy)
  • Znalost rozpočtového programu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Chuť pracovat a vzdělávat se

Nabízíme vám:

  • zázemí prosperující společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • skvělý kolektiv a férové jednání
  • a hlavně smysluplnou práci v perspektivním oboru, která přináší lidem radost

Proč spojit vlastní kariéru s firmou DMK system?

DMK system je největší a nejrychleji rostoucí výrobce dřevostaveb na Vysočině. Dřevostavbám se daří. Je to nový trend bydlení, jehož obliba vytrvale a dlouhodobě roste.

Jsme dobrá parta, která si neleze na nervy. Slavíme společně Vánoce a tak. Pokud dnes sdílíte kancelář s nějakým otravou, u nás to bude v pohodě – slibujeme!

Pokud si myslíte, že jste náš nový člověk, ozvěte se nám!

Životopis zašlete na prace@dmksystem.cz nebo volejte +420 724 461 084 a domluvíme si schůzku.

Všechno vám ukážeme a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Těšíme se na vás!