/ Kariéra

Vedoucí projekčního oddělení

Máte přehled o projektování pozemních staveb a není Vám cizí motivační vedení týmu? Dovedete efektivně rozvrhnout práci nejen sobě, ale i svým kolegům? Pak pošlete svůj životopis k nám. Do našeho týmu hledáme vedoucího projekčního oddělení.

Samostatný projektant

Máte stavební vysokoškolské vzdělání a praxi v projektování? Pak možná hledáme právě vás – projektanta, který propojí představy klientů o kvalitním bydlení s našimi dřevostavbami. Hledáme samostatného projektanta, který se vyzná a lecčemus nás přiučí. My jej zase s radostí a s nadšením uvedeme do oboru dřevostaveb – kvalitních dřevostaveb.

Projektant a obchodník s příhradovými vazníky

Baví Vás střechy a chcete pracovat v zajímavém a perspektivním oboru? Víte, jak fungují příhradové vazníky nebo máte přehled o konstrukcích klasických krovů? Máte k tomu všemu základní povědomí o statice a navíc obchodního ducha? Možná hledáme právě Vás. V přátelském kolektivu Vás zaučíme a zjistíme co ve Vás je. Možnost profesního růstu pak závisí jen na Vašich schopnostech.

Přípravář / rozpočtář pro dřevostavby

 

Počítáte jako když bičem mrská? Podíváte se do projektu a hned máte jasno? Víte, kolik bude potřeba materiálu a na kolik investora stavba vyjde? Očekáváme vysokoškolského vzdělání stavebního směru a znalost rozpočtových programů – nejlépe RTS. U středoškoláka nebo středoškolačky požadujeme praxi, u všech vítáme nadšení pro obor dřevostaveb. Zásadním faktorem je pro nás osobní přístup jak k zákazníkům, ke kolegům, tak k pracovním partnerům – hledáme týmového hráče a dobrého parťáka. 

Truhlář ve výrobní hale

Z důvodu rozšiřující výroby hledáme nové kolegy na pozice tesař, truhlář a montážník pro výrobu dřevostaveb a příhradových vazníků.

 

Požadujeme:

- vyučení nebo praxe v oboru

- ochota a zájem pracovat

 

Nabízíme:

- zázemí prosperující společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- příspěvek na stravování

- pracovní poměr na dobu neurčitou a jistotu trvalého zaměstnání

- práci ve výrobní hale

 

Pište na prace@dmksystem.cz nebo volejte 568 423 350

Šéf montáže

Kvůli rostoucí poptávce hledáme nové kolegy a teď hledáme i šéfa montážní party, a to musí být někdo extra. Pokud se nebojíte odpovědnosti, troufnete si dirigovat partu zručných řemeslníků a řídit stavbu kvalitní dřevostavby, pak hledáme právě vás. Hledáme někoho, kdo promění naši pracovní partu v prvotřídní a dobře sehraný orchestr, který nikdy nevypadne z rytmu. Někoho, kdo promění stavbu dřevostavby v řemeslný koncert. Vyžadujeme cit pro detail, dokonalé ovládnutí nástroje, organizační schopnosti a umění jednat s lidmi – s kolegy a parťáky i s našimi zákazníky. Nabízíme vám smysluplnou práci v perspektivním oboru. 

Staneš se montážním mistrem?